Dring and Drive

Dring and Drive služba – Při použití alkoholu není třeba riskovat nehodu nebo odebrání Vašeho řidičského průkazu. Při využití naši služby Drink and Drive pojedete v pohodlí svého vozu až domů.

Užijte si večer a pamatujte, že jakákoli jiná varianta Vás může vyjít dráž než odvoz Vaším vozem. Po Třebíči Vás a Váš vůz odvezeme od 150 Kč. Službu prosím objednávejte dostatečně dopředu ať, můžeme včas zajistit dvoučlennou Taxi posádku.

Volejte na telefonní číslo: +420 725140681

Drink and Drive – Vozy k dispozici

DSC_0221
drink and drive
drink and drive

Partnerské weby

Kurýrní služba Třebíč

Naše firma se zabývá přepravou kusových zásilek jak po Třebíči, tak i po celé České Republice a Evropské Unii. Ke každé zakázce nabízíme individuální a vstřícný přístup.

Taxi Praha

Jsme zprostředkovatelé dopravy v oblasti taxislužby, vozidla jsou provozována našimi smluvními partnery v rámci přísných kontrolních podmínek dispečinku!

Dáme jídlo

Kam Vám dovezeme jídlo? Zadejte adresu na kterou chcete jídlo dovézt. Vyberte si restauraci a něco dobrého. Poté vyčkejte z pohodlí domova na příjezd kurýra.

Hostingové služby WEDOS

Nejoblíbenější, nejprodávanější a největší hosting v České Republice. Dopřejte si vysoký výkon, stabilitu a kvalitu! Jen 33 Kč / měsíc bez DPH ( 479 Kč/rok s DPH ) včetně domény.

drink and drive

Srovnání a sjednání pojištění on-line

Porovnejte si a srovnejte nejvýhodnější pojištění on-line. Cestovní pojištění, pojištění majetku, pojištění právní ochrany, úrazové pojištění, povinné ručení a další…