Taxi na letiště

 Potřebujete-li se pohodlně dostat na/z letiště, neváhejte a využijte naši službu Airport taxi.Již od 8 Kč/km Vás bezpečně a pohodlně dopravíme na letiště s ohledem na čas Vašeho odletu či naopak z letiště na Vámi určené místo.A to nejen na pražské letiště Václava Havla, ale i na letiště Brno – Tuřany, Wien ( Vídeň) – Swechat, Bratislavy, Mnichova další.Dopravu zajišťujeme vozy Škoda Octavia 3 generace (lze přistavit i neoznačené vozidlo) a vícemístným vozem VW Caravelle Long.Firmám také nabízíme možnost platby fakturou či platební kartou.Naši řidiči jsou spolehlivý,diskrétní, hovořící anglicky a se snahou vždy plně vyhovět zákazníkovi.Kontakt pro dálkové trasy a letištní transfery tel.č. : +420 725140681 nebo email: taxi.dobes@gmail.com

Taxi na letiště – Smluvní ceny letištních transferů

Letiště Václava Havla                      od 3200 Kč

Letiště Wien – Swechat                    od 2900 Kč

Letiště Brno – Tuřany                       od 1650 Kč

Uvedené ceny jsou včetně dálníčních poplatků a poplatků za parkování v prostorách parkovacích míst letiště.

Více informací v ceníku

IMG_20190703_150638
doprava na letiště
doprava na letiště
doprava na letiště
doprava na letiště

Taxi na letiště – Platba kartou

Při dopravě na letiště lze využít i platbu kartou. Při objednávce jízdy prosím tuto skutečnost oznamte. V případě dálkových tras se při využití této služby navyšuje cena o 3,5%.


Partnerské weby

Kurýrní služba Třebíč

Naše firma se zabývá přepravou kusových zásilek jak po městě Třebíč tak i v celé České republice a v Evropské Unii. Ke každé zakázce nabízíme individuální a vstřícný přístup.

Taxi praha

Jsme zprostředkovatelé dopravy v oblasti taxislužby, vozidla jsou provozována našimi smluvními partnery v rámci přísných kontrolních podmínek dispečinku!

Dáme jídlo

Kam Vám dovezeme jídlo?Zadejte adresu na kterou chcete jídlo dovézt. Vyberte si restauraci a něco dobrého. Poté vyčkejte z pohodlí domova na příjezd kurýra.

Hostingové služby WEDOS

Nejoblíbenější,nejprodávanější a největší hosting v České republice.dopřejte si vysoký výkon,stabilitu a kvalitu. Jen za 33 Kč měsíčně bez DPH ( 479 Kč/rok s DPH ) včetně domény.

Srovnání a sjednání pojištění on-line

Porovnejte si a srovnejte nejvýhodnější pojištění on-line. Cestovní pojištění, pojištění majetku, pojištění právní ochrany. úrazové pojištění, povinné ručení a další…