Vícemístné Taxi

Naše vícemístné Taxi je Vám k dispozici až pro 7 osob. V nočních hodinách o výkendu stačí na dispečinku nahlásit, že máte zájem právě o tento vůz. Přes týden a v denních hodinách o výkendu volejte prosím dostatečně dopředu zda-li je vůz k dispozici.

Volejte na telefonní číslo : +420 725140681

Partnerské weby

vícemístné taxi

Kurýrní služba Třebíč

Naše firma se zabývá přepravou kusových zásilek, jak v městě Třebíč, tak i v celé České republice a i v celé Evropské unii. Ke každé zakázce nabízíme individuální a vstřícný přístup.

vícemístné taxi

Taxi Praha

Jsme zprostředkovatelé dopravy v oblasti taxislužby.Vozidla jsou provozována našimi smluvními partnery v rámci přísných kontrolních podmínek na dispečinku!

vícemístné taxi

Dáme jídlo

Kam Vám dovezeme jídlo? Zadejte adresu, kam chcete jídlo dovézt. Vyberte si restauraci a něco dobrého. Poté vyčkejte z pohodlí domova na příjezd kurýra.

Hostingové služby WEDOS

Nejoblíbenější, nejprodávanější a největší hosting v ČR. Dopřejte si vysoký výkon,stabilitu a kvalitu! Jen 33 Kč bez DPH ( 479 Kč / rok s DPH ) včetně domény.

Srovnání a sjednání pojištění on-line

Porovnejte si a sjednejte nejvýhodnější pojištění on-line. Cestovní pojištění,pojištění majetku, pojištění právní ochrany,úrazové pojištění, povinné ručení, povinné ručení a další...

Copyright © 2019 Taxi Dobeš Třebíč
Call Now ButtonVolejte ihned
%d blogerům se to líbí: